Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Zaloguj się

Nie masz konta? zarejestruj się!          Przypomnij hasło.

Nasze szkolenia

Zapraszamy na szkolenia i warsztaty organizowane przez Centrum Terapii Autyzmu SOTIS.
 
Od 10 lat organizujemy zajęcia prowadzone przez doświadczonych praktyków: diagnostów, terapeutów oraz specjalistów na co dzień pracujących z dziećmi i dorosłymi z autyzmem oraz z ich rodzinami. Nasi szkoleniowcy to wieloletni wykwalifikowani pracownicy lub współpracownicy CTA SOTIS m.in. Anna Waligórska, Karolina Kuncewicz-Sosnowska i Marcin Bonaszewski.
 
Zarówno szkolenia, jak i cyklicznie odbywające się bezpłatne warsztaty kierujemy do specjalistów jak i do rodziców dzieci z autyzmem, a także do wszystkich osób zainteresowanych rozwijaniem własnych kompetencji i zainteresowań. Dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem pragniemy upowszechniać dobrą praktykę terapeutyczną oraz propagować najwyższe światowe standardy diagnostyczne i kliniczne.
 
W ofercie posiadamy szkolenia bazowe, specjalistyczne oraz ‘szyte na miarę’, czyli dopasowane do konkretnych potrzeb placówki, ośrodka lub centrum terapeutycznego. Wszyscy uczestnicy organizowanych przez nas szkoleń otrzymują zaświadczenia ich ukończenia.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą szkoleniową! 
 
2011 © Sotis - wszelkie prawa zastrzeżone