Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Zaloguj się

Nie masz konta? zarejestruj się!          Przypomnij hasło.

SOTIS dla rodziców: Motywacja, wzmacnianie, nagradzanie

 
 
SOTIS dla rodziców: Motywacja, wzmacnianie, nagradzanie

Co zrobić, żeby dziecko chciało umyć zęby, spróbować nowej potrawy, prosić a nie krzyczeć, uczyć się? Jak ułatwić sobie i dziecku codzienne aktywności?
Metody wychowawcze, związane z pochwałami za dobrą współpracę najczęściej nie wystarczają, żeby skłonić dziecko ze spektrum autyzmu do wykonywania nielubianych zadań.

Webinar 10 czerwca o godz. 18.00 "Motywacja, wzmacnianie, nagradzanie" przedstawi metody zwiększenia zaangażowania dziecka w jego życiowe zadania. Powiemy, z czego wynikają trudności z motywacją oraz przedstawimy strategie, które pomogą im zaradzić.

Spotkanie z cyklu SOTIS DLA RODZICÓW poprowadzi dr Anna Waligórska (psycholog od 16 lat pracująca z dziećmi z ASD, współtworząca rozwojowo-behawioralny program terapii SOTIS).

 

Webinar potrwa około 60 minut + czas na pytania.

Udział w webinarze jest bezpłatny i wymaga rejestracji: https://sotis.clickmeeting.com/motywacja-wzmacnianie-nagradzanie

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

 

Cykl SOTIS DLA RODZICÓW powstał w odpowiedzi na najbardziej palące i częste pytania rodziców dzieci ze spektrum autyzmu.
Każdy webinar przedstawia inny aspekt wychowania i terapii dziecka, przedstawiony przez specjalistów z Centrum Terapii Autyzmu SOTIS.
 

Zapraszamy!

Zespół Centrum Terapii Autyzmu SOTIS

 

Prowadząca: 
Dr Anna Waligórska - psycholog i diagnostka w Centrum Terapii Autyzmu SOTIS, adiunkt Uniwersytetu SWPS, członek Komisji ds. Autyzmu PTP, członek Autism-Europe.
Specjalizuje się w diagnostyce i terapii dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu; ostatnie działania to m.in. współwprowadzenie do Polski testu STAT i modelu NPDC. Certyfikowana diagnostka ADOS-2 i STAT, trenerka APERS (model NPDC).
Łączy pracę naukową i badawczą z działalnością kliniczną. Współtworzy w oparciu o badania naukowe i doświadczenie kliniczne rozwojowo-behawioralny program terapii w Centrum Terapii Autyzmu SOTIS. Prywatnie mężatka, mama dwóch synów, miłośniczka sztuki.
2011 © Sotis - wszelkie prawa zastrzeżone