Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Zaloguj się

Nie masz konta? zarejestruj się!          Przypomnij hasło.

WAKACYJNA POWTÓRKA: webinar automatyczny "Skuteczna regulacja emocji"

W ramach cyklu spotkań SOTIS dla RODZICÓW zapraszamy na automatyczny webinar "Skuteczna regulacja emocji", który odbędzie się 29.07.2021 (czwartek) o godzinie 18:00.

Będzie to nagranie webinaru z lutego 2021 r.

 

W sytuacji przymusowej adaptacji do niepewności wiele osób odczuwa duży stres. Szczególnie podatne są na niego dzieci i osoby ze spektrum autyzmu, dla których niepewność oznacza spadek poczucia bezpieczeństwa. Stres dziecka często silnie udziela się innym członkom rodziny, powodując powstanie spirali napięcia.

Webinar przedstawi strategię redukcji stresu w odniesieniu do całej rodziny. Strategia ta jest oparta na pięciu etapach działania, które zostaną omówione w interakcji z uczestnikami. Celem webinaru jest przejście etapów indywidualnego planowania strategii wspólnie z uczestnikami- tak, aby każdy został w efekcie z gotowym planem działania.

Webinar potrwa około 60 minut.

Udział w webinarze jest bezpłatny i wymaga jedynie rejestracji:https://sotis.clickmeeting.com/emocje-aw 

Ilość miejsc ograniczona.

Webinar będzie miał formę automatyczną. Pod linkiem, który otrzymają Państwo po rejestracji w dniu 29.07.2021 o godzinie 18:00 uruchomi się nagranie webinaru.

Uwaga! Webinar uruchomi się punktualnie, nie ma możliwości cofania, pauzowania ani przewijania nagrania. Podczas webinaru nie będzie czatu.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu po webinarze pod mailem: 
szkolenia@sotis.pl

 

Uwaga!

Webinar uruchomi się punktualnie, nie ma możliwości cofania, pauzowania ani przewijania nagrania. Podczas webinaru nie będzie czatu.

 

Zapraszamy!

 

Zespół Centrum Terapii Autyzmu SOTIS

 

Prowadząca:

dr Anna Waligórska

Psycholog i diagnostka w Centrum Terapii Autyzmu SOTIS, adiunkt Uniwersytetu SWPS, członek Komisji ds. Autyzmu PTP, członek Autism-Europe.

Specjalizuje się w diagnostyce i terapii dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu; ostatnie działania to m.in. współwprowadzenie do Polski testu STAT (Screening Test for Autism in Toddlers, Stone, 2008), przesiewu online OOPS (Nickel, 2020) i modelu NPDC (model oddziaływań opartych na dowodach, stworzony na bazie serii systematycznych przeglądów badawczych). Certyfikowana diagnostka ADOS-2 i STAT, certyfikowana trenerka APERS (model NPDC).

Łączy pracę naukową i badawczą z działalnością kliniczną (m.in. wieloletnie prowadzenie programów TUS dla młodzieży z Zespołem Aspergera). Współtworzy rozwojowo-behawioralny program terapii w Centrum Terapii Autyzmu SOTIS

 
2011 © Sotis - wszelkie prawa zastrzeżone