Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Zaloguj się

Nie masz konta? zarejestruj się!          Przypomnij hasło.

WAKACYJNA POWTÓRKA: webinar automatyczny "Motywacja, wzmocnienie, nagradzanie"

W ramach cyklu spotkań SOTIS dla RODZICÓW zapraszamy na automatyczny webinar "Motywacja, wzmocnienie, nagradzanie, który odbędzie się 12.08.2021 (czwartek) o 18:00.
Będzie to nagranie webinaru z czerwca 2021 r.

Co zrobić, żeby dziecko chciało umyć zęby, spróbować nowej potrawy, prosić a nie krzyczeć, uczyć się? Jak ułatwić sobie i dziecku codzienne aktywności?
Metody wychowawcze, związane z pochwałami za dobrą współpracę najczęściej nie wystarczają, żeby skłonić dziecko ze spektrum autyzmu do wykonywania nielubianych zadań.

Webinar przedstawi metody zwiększenia zaangażowania dziecka w jego życiowe zadania. Powiemy, z czego wynikają trudności z motywacją oraz przedstawimy strategie, które pomogą im zaradzić.
Spotkanie poprowadzi dr Anna Waligórska (psycholog od 16 lat pracująca z dziećmi z  ASD, współtworząca rozwojowo-behawioralny program terapii SOTIS).

Webinar potrwa około 60 minut.
Udział w webinarze jest bezpłatny i wymaga jedynie rejestracji: https://sotis.clickmeeting.com/motywacja-aw
Ilość miejsc ograniczona.

Webinar będzie miał formę automatyczną. Pod linkiem, który otrzymają Państwo po rejestracji w dniu 12.08.2021 o godzinie 18:00, uruchomi się nagranie webinaru.
 
Uwaga! Webinar uruchomi się punktualnie, nie ma możliwości cofania, pauzowania ani przewijania nagrania. Podczas webinaru nie będzie czatu.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu po webinarze pod mailem: szkolenia@sotis.pl

Zapraszamy!
Zespół Centrum Terapii Autyzmu SOTIS
 
 
Prowadząca:
Dr Anna Waligórska - psycholog i diagnostka w Centrum Terapii Autyzmu SOTIS, adiunkt Uniwersytetu SWPS, członek Komisji ds. Autyzmu PTP, członek Autism-Europe. Specjalizuje się w diagnostyce i terapii dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu; ostatnie działania to m.in. współwprowadzenie do Polski testu STAT i modelu NPDC. Certyfikowana diagnostka ADOS-2 i STAT, trenerka APERS (model NPDC). Łączy pracę naukową i badawczą z działalnością kliniczną. Współtworzy w oparciu o badania naukowe i doświadczenie kliniczne rozwojowo-behawioralny program terapii w Centrum Terapii Autyzmu SOTIS. Prywatnie mężatka, mama dwóch synów, miłośniczka sztuki.
2011 © Sotis - wszelkie prawa zastrzeżone