Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Zaloguj się

Nie masz konta? zarejestruj się!          Przypomnij hasło.

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Oferujemy stałą i stabilną pracę w zespole specjalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie. Będziesz miała/miał możliwość uczestniczenia w ciekawym przedsięwzięciu nakierowanym na pomoc dzieciom z autyzmem. Stawiamy na rozwój pracownika, umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji.

Do Twoich obowiązków będzie należało prowadzenie zajęć grupowych dla dzieci z autyzmem oraz przygotowywanie pomocy do zajęć. Będziesz uczestniczyć w tworzeniu oraz realizacji istniejących programów zajęć (planów i scenariuszy). Oczekujemy, że będziesz brać udział w spotkaniach konsultacyjnych zespołu, gdzie oprócz kwestii bieżących otrzymasz wsparcie merytoryczne i praktyczne w pracy z dziećmi z autyzmem. Będziesz także uczestniczyć w spotkaniach z Rodzicami

 

Czego od Ciebie wymagamy?

Na stanowisko Nauczyciela wychowania przedszkolnego poszukujemy absolwenta/tki studiów wyższych z zakresu pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej. Chcielibyśmy byś posiadał/ła wiedzę z zakresu pracy z dziećmi z autyzmem oraz umiejętność opracowywania programów nauczania. Jesteś idealnym kandydatem/kandydatką jeśli czerpiesz radość z pracy z dziećmi, jesteś osobą kontaktową, mile widziane są wszelkie uzdolnienia (plastyczne, muzyczne itd.), które mógłbyś/mogłabyś wykorzystać w pracy z maluchami. Na pewno zdajesz sobie sprawę, że przy dzieciach niezwykle ważna jest cierpliwość, odpowiedzialność, stabilność emocjonalna, jak również punktualność i wrażliwość. Twoimi dodatkowymi atutami będą ukończone studia podyplomowe z zakresu pedagogiki lub psychologii, doświadczenie w pracy w przedszkolu, a także znajomość języka angielskiego.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV: cv@sotis.pl 

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

2011 © Sotis - wszelkie prawa zastrzeżone