Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Zaloguj się

Nie masz konta? zarejestruj się!          Przypomnij hasło.

"Od A do Z - czyli zrozumieć Zespół Aspergera" webinar automatyczny

"Od A do Z - czyli zrozumieć Zespół Aspergera" webinar automatyczny
23.09.2021 (czwartek) 20:00
https://sotis.clickmeeting.com/webinar-za-auto
W ramach cyklu spotkań SOTIS dla RODZICÓW zapraszamy na jeszcze jedną powtórkę webinaru:
"Od A do Z - czyli zrozumieć Zespół Aspergera".
Webinar automatyczny odbędzie się 23 września 2021 (czwartek) o godz. 20:00. Będzie to zmontowane nagranie webinaru, który odbył się 25.03.2021 r.

Jak wspierać osoby z ZA na co dzień i z czego wynika potrzeba wspierania?
Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami z zespołem Aspergera w różnym wieku (od 3 do 50 r.ż.) i będących na różnym poziomie funkcjonowania, pokazuje, że jednym z ważniejszych elementów jakie wspomagają proces terapeutyczny jest dobre zrozumienie specyfiki funkcjonowania osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Im lepiej rozumiemy dane zaburzenie, tym bardziej będą trafne nasze sposoby wsparcia dla osób z ZA w ich codziennym funkcjonowaniu. Celem webinaru jest zwrócenie uwagi na charakterystyczne zachowania osób z zespołem Aspergera, które w codziennych czynnościach i zadaniach wymagają pomocy najbliższych (rodziców) oraz specjalistów (nauczycieli, psychologów).
Spotkanie poprowadził psycholog, Marcin Bonaszewski (Centrum Terapii Autyzmu SOTIS)
Webinar trwa około 75 minut.
 
Udział w webinarze jest bezpłatny i wymaga rejestracji: https://sotis.clickmeeting.com/webinar-za-auto
Liczba miejsc ograniczona.
Webinar będzie miał formę automatyczną. Pod linkiem, który otrzymają Państwo po rejestracji w dniu 23.09.2021 o godzinie 20:00 uruchomi się nagranie webinaru.
Uwaga! Webinar uruchomi się punktualnie, nie ma możliwości cofania, pauzowania ani przewijania nagrania. Podczas webinaru nie będzie czatu.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu po webinarze pod mailem: szkolenia@sotis.pl
Zapraszamy!
Zespół Centrum Terapii Autyzmu SOTIS
prowadzący: Marcin Bonaszewski - psycholog, terapeuta. Ukończył wydział psychologii na Uniwersytecie Warszawskim (specjalizacja kliniczna dziecka). Specjalizuje się w pracy z młodzieżą z trudnościami w zachowaniu. Instruktor sportu, od wielu lat pracujący z młodzieżą trenującą sporty zespołowe (koszykówka). Ukończył warsztaty z terapii metodą EEG Biofeedback I-ego stopnia. Z osobami z zespołem Aspergera pracuje od 2006 roku. W Centrum Terapii Autyzmu SOTIS jest psychologiem prowadzącym grupowe zajęcia psychoedukacyjne, zajęcia indywidualne - coaching. Tworzy programy terapeutyczne, prowadzi konsultacje dla rodziców. Jest organizatorem i kierownikiem wakacyjnych plenerów terapeutycznych. Prowadzi także szkolenia z zakresu terapii osób z zespołem Aspergera dla specjalistów, studentów oraz rodziców. 
 
2011 © Sotis - wszelkie prawa zastrzeżone