Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Zaloguj się

Nie masz konta? zarejestruj się!          Przypomnij hasło.

"Trening jedzenia" - webinar automatyczny

"Trening jedzenia" - webinar automatyczny
W ramach cyklu spotkań SOTIS dla RODZICÓW zapraszamy na powtórkę webinaru: "Trening jedzenia".
Webinar automatyczny odbędzie się 7 października 2021 (czwartek) o godz. 18:00. Będzie to nagranie webinaru, który odbył się 20.04.2021 r.
 
Problemy z wybiórczością pokarmową czy z niską motywacją do jedzenia posiłków dotyczą bardzo wielu dzieci ze spektrum autyzmu (i nie tylko). Uczestnicy webinaru usłyszą, jak w praktyczny sposób można budować motywację dziecka do jedzenia. Nasi specjaliści podpowiedzą, jak organizować posiłki sprzyjające samodzielności i współpracy oraz jak uatrakcyjnić dziecku posiłek. W trakcie webinaru będzie również poruszany wątek treningu smakowego, pomagającego wprowadzać nowe potrawy do jadłospisu dziecka. Informacje dotyczące strategii rozszerzania jadłospisu będą opierać się na analizie możliwych przyczyn trudności, które mogą znacząco różnić się między dziećmi.
Spotkanie poprowadzą: mgr Marianna Prusek – logopeda, neurologopeda, filolog i dr Monika Rupińska - psycholog z przygotowaniem pedagogicznym, superwizor behawioralny oraz diagnosta.

Webinar jest bezpłatny i wymaga rejestracji: https://sotis.clickmeeting.com/jedzenie-mp-mr
Webinar trwa około 60 minut.
Webinar będzie miał formę automatyczną - tzn. pod linkiem, który otrzymają Państwo po rejestracji w dniu wydarzenia uruchomi się nagranie.
Uwaga! Webinar uruchomi się punktualnie, nie ma możliwości cofania, pauzowania ani przewijania nagrania. Podczas webinaru nie będzie czatu.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu po webinarze pod mailem: szkolenia@sotis.pl
Zapraszamy! Zespół Centrum Terapii Autyzmu SOTIS
Prowadzące:
mgr Marianna Prusek – Filolog, logopeda, neurologopeda. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. W Centrum Terapii Autyzmu SOTIS zajmuje się terapią dzieci z zaburzonym rozwojem mowy i języka. Wspiera i konsultuje terapie logopedyczne jako superwizor ds. mowy i komunikacji. Wyjaśnia rodzicom trudne kwestie zaburzeń mowy i języka w autyzmie i zachęca do partnerstwa w prowadzonej terapii, podkreślając ich rolę w budowaniu umiejętności komunikacyjnych dziecka. Prowadzi również w zakresie terapii logopedycznej „trening jedzenia”. Wciąż poszerza swe kompetencje. Bierze udział w licznych szkoleniach i konferencjach min. Autism Europe w Nicei w 2019 r. Sama również chętnie dzieli się wiedzą, prowadząc wykłady i webinary. Pozostaje wierna dewizie: Całe życie uczymy się. Kształcimy się i kształtujemy wzajemnie.
dr Monika Rupińska - Psycholog z przygotowaniem pedagogicznym, superwizor behawioralny (19/S/2013) oraz diagnosta. W 2020 obroniła na Uniwersytecie SWPS tytuł doktora nauk społecznych w dyscyplinie psychologia. Ukończyła podyplomowe studia w zakresie Stosowanej Analizy Zachowania. Od 2007 roku pracuje klinicznie z dziećmi ze spektrum autyzmu. Od 2010 roku prowadzi zajęcia dla studentów na Uniwersytecie SWPS dotyczące efektywnych terapii dzieci z zaburzeniami rozwoju. Uczestniczyła jako słuchacz i prelegent w wielu konferencjach dotyczących autyzmu. W Centrum Terapii Autyzmu SOTIS odpowiada za terapię dzieci i wsparcie rodziców, szkolenie i jakość pracy zespołu terapeutycznego, jako członek zespołu diagnostycznego uczestniczy w procesach diagnostycznych. 
 
2011 © Sotis - wszelkie prawa zastrzeżone