Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Zaloguj się

Nie masz konta? zarejestruj się!          Przypomnij hasło.

"Lęk w spektrum autyzmu. Jak go zmniejszać?" - webinar automatyczny

"Lęk w spektrum autyzmu. Jak go zmniejszać?" - webinar automatyczny
21.10.2021 (czwartek) 18:00
https://sotis.clickmeeting.com/lek-w-spektrum-aw
 
W ramach cyklu spotkań SOTIS dla RODZICÓW zapraszamy na powtórkę webinaru: "Lęk w spektrum autyzmu. Jak go zmniejszać?" 
Webinar automatyczny odbędzie się 21 października 2021 (czwartek) o godz. 18:00. Będzie to nagranie webinaru, który odbył się 23.06.2021 r.
 
Wiele dzieci ze spektrum autyzmu doświadcza znacznie podwyższonego lęku. Niekiedy ma on postać zdiagnozowanych zaburzeń lękowych, najczęściej przynosi silny niepokój, zaburzający funkcjonowanie całej rodziny. Na szczęście lęk nie jest stanem niezmiennym. Wspierając dziecko w radzeniu sobie z lękiem możemy sięgać po różnorodne narzędzia.

Podczas webinaru "Lęk w spektrum autyzmu. Jak go zmniejszać?" dr Anna Waligórska z SOTIS przedstawi krokowy protokół zmniejszania lęku, który opracowała prof. Roma Vasa. Etapy działania zostaną opisane na przykładach wykorzystywanych przez rodziny. Celem webinaru jest wspieranie rodziców w poznaniu i wdrożeniu skutecznych strategii redukcji lęku.Spotkanie z cyklu SOTIS DLA RODZICÓW poprowadzi dr Anna Waligórska (psycholog od 16 lat pracująca z dziećmi z ASD, współtworząca rozwojowo-behawioralny program terapii SOTIS).
 
Webinar jest bezpłatny i wymaga rejestracji: https://sotis.clickmeeting.com/lek-w-spektrum-aw
Webinar trwa około 60 minut.
Webinar będzie miał formę automatyczną.Pod linkiem, który otrzymają Państwo po rejestracji w dniu wydarzenia uruchomi się nagranie.Uwaga! Webinar uruchomi się punktualnie, nie ma możliwości cofania, pauzowania ani przewijania nagrania. Podczas webinaru nie będzie czatu
 
W razie pytań zachęcamy do kontaktu po webinarze pod mailem: szkolenia@sotis.pl
Zapraszamy! Zespół Centrum Terapii Autyzmu SOTIS
 
Prowadząca: Dr Anna Waligórska - psycholog i diagnostka w Centrum Terapii Autyzmu SOTIS, adiunkt Uniwersytetu SWPS, członek Komisji ds. Autyzmu PTP, członek Autism-Europe. Specjalizuje się w diagnostyce i terapii dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu; ostatnie działania to m.in. współwprowadzenie do Polski testu STAT i modelu NPDC. Certyfikowana diagnostka ADOS-2 i STAT, trenerka APERS (model NPDC). Łączy pracę naukową i badawczą z działalnością kliniczną. Współtworzy w oparciu o badania naukowe i doświadczenie kliniczne rozwojowo-behawioralny program terapii w Centrum Terapii Autyzmu SOTIS. Prywatnie mężatka, mama dwóch synów, miłośniczka sztuki.
2011 © Sotis - wszelkie prawa zastrzeżone