Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Zaloguj się

Nie masz konta? zarejestruj się!          Przypomnij hasło.

Pomóż - Wesprzyj rozwój dzieci z autyzmem!

 

Szanowni Państwo, 

 

Zachęcamy Państwa do przekazania wybranej kwoty darowizny lub 1% podatku dochodowego na rzecz pomocy podopiecznym

 Centrum Terapii Autyzmu SOTIS.

 

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że AUTYZM jest jednym z największych problemów zdrowotnych współczesnego świata. To zaburzenie neurorozwojowe dotyka (aż!) jedno na sto dzieci. Zdecydowanie częściej niż Zespół Downa. Rozpoczynając we wczesnym wieku intensywną 

terapię i edukację, znacznie zwiększamy szanse maluchów na samodzielne życie.

Niestety spowodowane kwarantanną zahamowanie rynku pogorszyło sytuację materialną rodziców, co niejednokrotnie uniemożliwia dalszą terapię ich dzieci.

 

Zarząd Centrum Terapii Autyzmu SOTIS zachęca Ludzi Dobrej Woli, Pracowników, Rodziców naszych Podopiecznych, a także ich Rodziny i Osoby Zaprzyjaźnione do przekazywania przedmiotowego 1% podatku lub dowolnej kwoty darowizn. Środki pozyskane, dzięki Państwa hojności, przeznaczymy na obniżenie kosztów  terapii prowadzonej przez Centrum Terapii Autyzmu SOTIS. Prosimy również o propagowanie naszego apelu w możliwie najszerszym kręgu, za co i my i nasi podopieczni będziemy Państwu ogromnie wdzięczni.

 

Centrum Terapii Autyzmu SOTIS korzysta z pomocy Fundacji Sedeka

 

W celu przekazania 1% należy w deklaracji podatkowej za rok 2019 wpisać:

 

• nr KRS: 0000338389

 

• w informacjach uzupełniających numer członkowski Grupy wraz z ustalonym tytułem:  10014 SOTIS

 

• przekazywaną kwotę

 

Wpłaty darowizn prosimy kierować na konto:

 

Fundacja Sedeka

 

Alior Bank SA
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845 (aktualny numer konta do darowizn)

 

Tytułem:
10014 - Centrum Terapii Autyzmu Sotis

 

Punkt Przedszkolny SOTIS prowadzony przez CTA SOTIS jest placówką dedykowaną dla dzieci z autyzmem oraz Zespołem Aspergera  w wieku od 2,5-8 lat. Nasze działania prowadzimy na bardzo wysokim poziomie, w oparciu o najlepsze światowe standardy, w tym metody o zweryfikowanej naukowo
i klinicznie skuteczności. Program terapeutyczno-przedszkolny SOTIS umożliwia efektywną i kompleksową terapię oraz edukację dzieci ze spektrum.

 

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z Ustawą z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych może, na zasadach i w trybie określonym w przepisach odrębnych, przekazać 1% podatku obliczonego zgodnie z odrębnymi przepisami na rzecz wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego.

 

2011 © Sotis - wszelkie prawa zastrzeżone